Assassins Creed - New Czech Fansite

Úvodní stránka

Vítejte na FAN stránkách počítačové hry
 Assassins Creed


 

 

Jak jistě víte Assassins Creed 2 už vyšel na Xbox 360 a PlayStation 3 a my jsme měli tu čest si tuto velmi očekávanou pecku zahrát. Na PC si sice jěště počkáme pravděpodobně do jara 2010, ale konzolový Assassins Creed 2 je tu a taky i recenze → více zde
Blíží se listopad, datum vydání nového asasína a na našem hostingu se objevila preview. Více → zde
Posledni komentare
08.06.2012 11:42:50: Some type of computer without any internet access is sort of a family fridge without having foodstuf...
První Teaser z Assassins Creed 2, který odhaluje zase něco nového a dává za pravdu tomu, že dějiště bude opravdu v Benátkách. Více zde
Dnes se na českém herním serveru games.tiscali.cz objevila zajímavá novinka, ve které se dočteme, že dějištěm Asssassins Creed 2 budou zřejmě Benátky. Zatím to není officiální informace, ale můžeme předpokládat, že se zakládá na pravdě. Pro tuto informaci hovoří i fakt, že v Benátkách je spoustu vodních kanálů, a jak asi někteří víte, tak UbiSoft už dříve potvrdil, že hlavní hrdina bude umět plavat.

Zřejmě se již brzy také dočkáme úvodního traileru, který by měl officiálně představit a oznámit Assassin's Creed 2. Tvrdí to tedy jeden nejmenovaný člověk, který prý už část tohoto traileru viděl. V traileru prý uvidíme hlavního hrdinu, který se má jmenovat Ezio (jak je to možné, když ještě nedávno UbiSoft tvdil, že hlavním hrdinou v pokračování AC 2 bude opět náš starý známý Altair ???). V traileru byl také zaslechnut výstřel, znamená to tedy, že v Assassins Creed 2 budou střelné zbraně? Na závěr ještě zmíním, že doba, ve které se bude AC 2 v Benátkách odehrávat, by měla být asi v 15. nebo 16. století.
Po velmi dlouhém čekání dnes UbiSoft konečně officiálně oznámil, kdy se dočkáme pokračování hry Assassins Creed. Druhý díl Assassins Creed hodlá UbiSoft do světa vypustit ještě tento fiskální rok. Konec fiskálůního roku je v březnu 2010. Znamená to tedy, že Assassins Creed 2 může vyjít v kteroukoli dobu do března roku 2010. Možná nás chlapci z UbiSoftu mile překvapí, a vydají AC 2 již tento rok. Spíše bych se ale přikláněl k tomu, že ani březen 2010 nemusí být reálné datum vydání AC 2. Jen si vzpomeňte kolikrát se odložil první díl Assassin's Creed.

Po kratší pauze se opět ozval známý herní analytik Michael Pachter, který odhaduje, že pokračování Assassins Creed 2 se dočkáme v dubnu 2010. Zda-li mu budete věřit, nebo ne, je na vás. Vydavatel UbiSoft o Assassin's Creed 2 bohužel stále mlčí, a zatím nám žádné nové informace neprozradil. Snad se toto jeho mlčení brzy změní, a vypustí do světa nějaké novinky ohledně pokračování Assassin's Creed 2.
Ano, bude to možné! Tyto dvě hry mají opravdu mnoho společného, a dokonce po dnešku i společného hrdinu. V novém díle Prince of Persia si tedy budete moci zahrát i s naším známým Altairem. Tedy pokud splníte jednu podmínku, a to sice synchronizaci (nebo registraci) Vašeho účtu na UbiSoft.com s tím na Xbox Live/PlayStation Network. Nyní snad už jen můžeme čekat do 12. prosince, kdy se ukáže, co se ve hře skrývá ... Pro více infa se podívejte na worthplaying.com.


 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Assassins Creed

TOPlist