Assassins Creed - New Czech Fansite

Český návod

Tutorial a Memory Block 1

Po prvním vstupu do laboratoře se dostanete do Tutorialu , radši popíšu i tuto část, protože někteří z vás nevěděli jak se přes to dostat.

Tutorial
• První po vás chce abyste se rozhlédli do kola pomocí Eagle vision, stiskněte klávesu E a porozhledněte se po všech lidech okolo sebe.
• Druhý úkol je projít davem žen s nádobami na hlavě tak, aniž byste nějakou porazili. Stiskněte a držte Shift a pomalu projděte davem.
• Třetí část stačí zmáčknout pravé tlačítko myši čím se přepnete do bojového režimu.
• Čtvrtý úkol, vzít chlapa za oblečení a švihnout s ním o zem. Stačí přijít k němu, zmáčknout a držet pravé tlačítko myši a do toho stisknout shift. A už letí.
• V pátém úkolu musíte předhonit vojáka. Musíte sprintovat. Zmáčknout a držet pravé myšítko, do toho držet Space a držet šipku dopředu.
• V šesté části po delším monologu programu se musíte zaměřit na vojáka, který stojí před váma a zabít ho pomocí hidden blade. Stiskněte F čímž jej zaměříte. Nyní zmáčkněte klávesu 2, kterou zvolíte hidden blade. Příjdete k němu ze zadu, držte pravé myšítko a zmáčkněte levé myšítko. Jakmile k mrtvole příjde kolega, tak ho musíte vyprovokovat, stačí když k němu přijdete. Musíte vyšplhat po žebříku na budovu a schovat se do střešního altánku. Po uklidnění statusu můžete opět vylézt.
• V poslední části stačí jít v před a držet Shift, protože jak Altair sepne ruce, stráže se o něj přestanou zajímat.

Memory block 1
Po úvodním videu následujte assassina co jste naštvali. Po cestě potkáte jen jednoho templáře, kterému jednoduše provedete assassinaci zezadu. Následuje další video, kde si zase vyměníte pár názorů s hádavým assassinem. Musíte slézt až k Robertovi de Sable. Prohodíte pár slov, pak jej stačí zaměřit a zaútočit. Ale protože jste namyšlený assassin s moc velkým egem tak vám dá Robert na prdel. Poté co se vschopíte po pár kotoulech tak přímo před nosem vám vede cesta z podzemí, stačí trošku šplhat, skákat a jste venku, nemůžete zabloudit.

Nyní jste u brány do Masiafu, u kašny si promluvíte s assassinským bratrem, který vám řekne, že máte jít za Mistrem. Jděte pořád nahoru až dojdete k Masyafské pevnosti, u brány potkáte jiného assassina, který se vám vysměje. Pokračujte až do knihovny, druhé patro. Tam se spustí dialog s Mistrem. Pak vám příjde jeden z bratrů říct, že Robert de Sable se svým vojskem napadl vesnici. Musíte sejít dolů zpět do vesnice a kuchnout tam pár templářů.
Nezapomeňte jaké máte zbraně:
1 – Vrhací nože a dlouhá dýka
2 – Hidden blade
3 – Meč
4 – Pěsti

Nyní se ocitnete v Masiafské pevnosti. Jděte dál a po pravé ruce je stezka k věži, po ní se vydejte, tam už na vás čeká kámoš, takže jděte za ním, dovede vás na věž. Jsou tam dřevěné platformy a vy si stoupněte na tu prázdnou. Spustí se video. Jak Mistr řekne „ Go to God!“ (netuším jak je to u české verze) tak skočte. Dopadnete do hromady slámy stejně jako vaši dva kolegové, jen jednomu se to nějak nepovede a poláme si nohu. Musíte se vydat po kládách přes propast, dostanete se k věži, na kterou musíte vyšplhat. Nahoře Altair vytasí meč, dojděte k okraji a jen proveďte útok, zbytek Altair už zvládne sám. Po videu kde vás sám Mistr popraví se ocitnete znovu v laborce.
Poté co se Lucy s doktorem odporoučejí do konferenční místnosti, zamiřte do pokoje s postelí, tou projděte a budete v koupelně. Tam se vám ukáže funkce, takže pokud toho využijete, tak můžete odposlouchávat rozhovor doktora a Lucy klimatizací. Doporučuji být co nejrychlejší, abyste slyšeli co nejvíce. Pak jak se ti dva vrátí, pokecejte s Lucy. Po rozhovoru si jděte zdřímnou do postýlky a pěkné sny.:) Ráno po pokecu s doktorem, který má úchylku očumovat vás ve spánku, si jděte lehnout do animu.
Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Assassins Creed

TOPlist