Assassins Creed - New Czech Fansite

Český návod

Memory Block 4

Po pokecu se šefem zamiřte na treningový plac před knihovnou, tam vás dai naučí jak se zbavit tech otravných lidí co vás chytnou za oblečení a praští s vámi o zem. Stačí držet bojový mód (myšítko pravé) a jak vás chytnou tak zmáčknout shift. Altair jim dá buď do zubů, nebo se jich zbaví efektivní pákou.
Nyní máte možnost výběru, kam se vydáte teď, můžete do jakéhokoliv ze všech tří měst a v každém z nich vás čeká jedna oběť.Damaskus

Buď se přemístěte přímo do bureau, nebo tam dojděte. Pokecejte s místním assassinem a zamiřte do šlechtické čtvrti kde už vás čeká výškový bod. Nyní zvolte tři úkoly, které splníte:

– je to v bazaru, baví se tam spolu dva chlapy a vy máte obrat toho ve žlutém
- máte na zabití dvou lidí tři minuty, jsou to chlápci s mečema a jeden je na náměstí a druhý v bazaru po pravé straně informátora. Dávejte si bacha na žebračku.
– sedněte si na lavičku u kašny a zaměřte se na chlapa v modrém žvanícím s namakaným borcem s mečem.
– máte tři minuty na to, aby jste poshazovali dva blízské stránky. Dělá se to tak, že uchopíte někoho z kolemjdoucích či očumujících za oblečení a hodíte je do stánku. Chyťte je držením bojového módu a zmáčknutím Shiftu. Není to zrova jednoduché, ale časem na to příjdete.
- Informátor je zašitý na náměstíčku jedné budovy. Máte tři minuty na sesbírání 20 vlajek, první začíná na kašně na náměstíčku, pak jdou po sobě, najděte si na to systém, aby jste to stihli včas. A taky pozor na lučištníky.

- chlápek vyřvávající na náměstí, nechte jej, ať projde branou, vy ji projděte z vrchu a v první zapadlé uličce ho donuťte mluvit


Nyní se můžete vrátit do bureau, kde dostanete pero a odpočinete si. Nyní tedy k samotné assassinaci. Doporučuji pozabíjet v okolí paláce lučištníky na střechách a dostat se nepozorovaně do paláce, což není zrovna jednoduchý úkol, na mnichy v okolí jsem nepřišla, možná pokud je tam najdete tak použijte je.
Počkejte, až tlusťoch začne vraždit lidi a pak za ním vyskočte na balkón. Jakmile vás uvidí, tak začne zdrhat. Upozorňuju, že na starého sádelnatého tlouštíka běhá jak atlet, takže buďte ve střehu a rychlí.

A nyní zdrhejte.
Poslední komentáře
11.03.2010 10:20:58: hezkdy ze mas bloky 1-4 ale me by se sikla 6ka a dal...
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Assassins Creed

TOPlist