Assassins Creed - New Czech Fansite

Český návod

Memory Block 3

Po prvotním proslovu dostanete za úkol jet buď do Acru nebo do Jerusalema pokecat s místníma assassinama. Od šéfa obdržíte dlouhou dýku a dole vás trenér naučí jak používat komba. Stačí když držíte pravé myšítko a jak na vás zaútočí protivník zmáčkněte levé a kombo je na světě. Takže si jděte po koně a zvolte, kama se vaše cesta bude dále ubírat…Jerusalem

Stejný postup jak u Damašku. Jeďte k bráně, zachraňte mnicha, se skupinou mnichů vlezte do města, vyšplhejte na první výškový bod a jděte do Bureau. Tam potkáte nerudného jednorukého Malika, ne že bych se mu divila, ten vás pošle získat informace o vašem cíli. Nyní stačí splnit tři úkoly.

– na náměstí spolu kecají modrý borec s vlasama a červený borec bez vlasů, zato s vousama. Toho plešatce oberte.

– stačí informátora vyprovodit z města, potkáte dva páry stráží

– kousek od místa, kde jste vyprovodili informátora z města vyřvává jeden chlápek. Zaměřte jej a počkejte než dokecá, pak ho sledujte do úzké uličky a až tam ho zmlaťte. Až vám poskytne informace, vemte nohy na ramena.

– váš cíl je v kostele, nesmíte se pobít s vojáky strážícími vchod, nebo cíle utečou. Zachraňte mnicha, co ho šikanují stráže poblíž kostela a s jeho skupinou vlezte do chrámu. Na lavičce nejblíž oltáři se vám bude nejlépe odposlouchávat.Ale na cestě zpět se bitce stejně nevyhnete.

– v čase tří minut budete muset posbírat 18 Masyafských vlajek a donést je informátorovi. Ty vlajky nejsou jen tak ledabyle porozhazované kolem, mají systém, takže začněte tou nejbližší a jděte vždy ponejbližších, jedině tak máte šanci to stihnout. První vlajka je na sloupu zády od informátora. Blikající vlaječka je ta, kterou musíte vzít první a pak pokračovat po dalších blikajících.

– informátor vám dá za úkol zabít dva cíle. Pohybují se v bazaru a jsou to muži v zelené tunice se žlutými proužky. Po vraždách se vraťte k informátorovi.

Pokud jste splnili nejméně tři úkoly, vraťte se do bureau.Tam vám stále negativně naladěný Malik dá peří a vy si můžete vyspat. Po probuzení jděte najít cíl. Nachází se v budově, v okamžiku, kdy do ní vstoupíte, spustí se brána. Po krátkém pokecu vás Talal pustí dál a tam vás nechá rozsekat svou gardou pěti mužů a jednoho lučištníka. Tak jim dejte na prdel, ale bacha nejsou zrovna nejslabší. Talala pronásledujte. Jak ho dostihnete, tak neváhejte a použíjte hidden blade. Pak radím zdrhat za Malikem.

Acre

Na mapě zamiřte do Acre.
Do města můžete vstoupit buď na levo od brány zachránit mnicha nebo na pravo vylézt a přeskákat po dřevech. Acre je město plné dýmu, doutnajících rozbořených domů, mrvol a hlavně templářů a špitálníků.
Vylezte na první výškový bod, ten vám ukáže bureau do kterého zamiřte. Po pokecu s místním assassinem jděte splnit nejméně tři úkoly.


- musíte posbírat 20 vlajek a vrátit je zpět informátorovi v čase maximálně tři minuty. První vlajka je na blízkém zábradlí a ostatní na ni navazují.

- informátora najdete v jedné zapadlé uličce, ten vám dá za úkol zabít dva lučištníky na střechách, ale pozor, nesmíte být odhaleni. Po vraždách se vraťte k informátorovy.

- cíl je ve vyhořelém bazaru a vchody hlídají stráže, takže se tam jen tak nedostanete, ale pokud blíže prozkoumáte střechu, zjistíte, že je tam díra, kterou se můžete dostat dovnitř. Udržujte se hlavně na trámech, odposlechněte rozhovor a oberte chlapíka ještě než výjde ven, protože by vám jinak zdrhl.

-cíl stojí před jakýmsi chrámem a vyřvává, vy mu zavřete ústa ve vedlejší uličce.

- informátor je zašitý u břehu za domem, máte za úkol zneškodnit jednoho špitálníka, po vraždě se vraťte k informátorovi, ale musíte být neviděni.

- na rozbořeném náměstí sedněte na lavičku poblíž dvou vojáků a odposlechněte rozhovor.

Nyní se vraťte do bureau. Dostanete peří, vyspíte se a můžete jít zneškodnit Garniera.
Nejlépe se k cíly dostanete, když zachráníte mnicha pod schody a ten vás ze svou skupinou propašuje kolem vojáků na nádvoří špitálu. Tam se objeví váš cíl - Garnier (vlasy plné krásy.) v zakrvavené zástěře. Po videu se dostaňte do špitálu nehlídaným vchodem a projděte ho, někde se tam potuluje Garnier, ale pozor kolem něj je horko tak se modlete. Jinak je celkem snadné jej zabít. Pak rychle zdrhněte, doporučuji rozbité okno.
V laborce pokecejte s Lucy a jděte spát. U sebe najdete ve skříni přístupový kód takže si ho nezapomeňte vzít. Ráno po pokecu s doktorem počkejte, až se bude dívat z okna a seberte mu propisku a šup zpět do animu.
Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Assassins Creed

TOPlist