Assassins Creed - New Czech Fansite

Český návod

Memory Block 2

Po úvodním poklábosení s Mistrem jděte na místo na mapě označené šipkou, což je brána Masyafské pevnosti. Tam už vás čeká jiný assassin co vás má potřebu poučovat, až s ním dokecáte, máte za úkol dojít na městský trh a tam vyslechnout rozhovor. Označuje vám to ikona na mapě. Dojděte na to místo a tam uvidite dva týpky, kousek je lavička, tak na ni lapněte, podivejte se na ně a zmáčkněte F a hned pak E. V rozhovoru se dozvite, ze nějaký chlap má u sebe dopis a vy ho budete muset ukrást. Podle ikony na mapě se dozvíte místo, kde se chlap nachází, takže zamiřte tam. Je to chlap co se baví s ženskou u košů. Mrkněte na ně a zaměřte je F. Po jejich rozhovoru ženská odejde a chlápek se taky vydá směrem po cestě. Mějte ho furt zaměřeného a až budete blízko u něj držte Shift, Altair natáhne ruku a když se ho dotknete, sebere mu dopis. Musíte dávat bacha aby vás típek neviděl.
Až dopis ukořistíte na mapě se vám objeví další ikona znázorňující, že máte z někoho vymlátit informace. Dojděte na hlavní plac ve městě a tam se bude rozkřikovat nějakej borec. Zaměřte jej a počkejte až domluví. Pak se rozejde a vy jděte pomalu za ním, dokud nedojde za zeď ke kašně (spíš žlab) a tam mu dejte pár ran pěstma. Po pár ranách se vám přizná, že on je ten zrádce, kterého hledáte.

Jak Al-Mualim popraví zrádce, dostanete meč a hidden blade. Váš úkol je jet do Damašku. Na mapě se vám objeví šipka a hory. První jděte po šipce. U východu z knihovny si vás odchytí assassin a chce abyste ukázali studentům jak to správný assassin umí s mečem. Tak si trošku zabojujte a jděte dál. Po šipce se dostanete do ohrady pro koně. Vyberte si koně podle své libosti, či aby se vám hodil k oblečení nebo kabelce a jeďte po cestě přímo za nosem. Až dojedete k ruinám tak pořád dál, až se dostanete do části Kingdom.

Kingdom je rozlehlá oblast, nebudu se jí zdlouhavě zabývat, to si prozkoumejte sami. Když přijedete, váš první úkol je vylézt na nejbližší strážnou věž. Proto přicválejte k její značce na mapě a lezte a lezte, dokud se nedostanete až na samý vrchol. Tam uvidíte dřevěnou tyč, která trčí mimo věž, sedívá na ní povětšinou orel. Na tu vylezte a stickněte E. Tak se rozhlížíte a tím se vám updatuje mapa, radím abyste vylezli na každou věž, minaret, kostel na které ve hře narazíte. Tak nyní můžete jet dál. Sledujte značku do Damašku a podle ní se řiďte, bacha na všudypřítomné hlídky, protože pokud budete moc nápadní, budou vás chtít dekapitovat. Každopádně nebuďte překvapeni, když vás bude neustále pronásledovat kůň co jste si vybrali na Masyafu (asi voníte senem či co;).


Až dorazíte do Damašku, jděte k hlavní bráně. Po cestě narazíte na skupinku saracénských vojáků šikanujících mnicha. Dejte jim po tlamě a pak zeměřte mnicha F. Ten vám řekne, že vám jeho bratři pomůžou dostat se do města. Stačí se k nim vetřít a zmáčknout mezerník. Radím vám abyste zachraňovali všechny, které potkáte, s mnichama se můžete dostat do hlídaných částí města a civilisti se vás zas zastanou, pokud vás ohrožuje stráž.

Takže buď se můžte vmísit mezi mnichy nebo stráže přelézt z vrchu. Nyní jste v chudinské čtvrti, ostatní čtvrtě jsou vám zatím uzamčené. Až vlezete dovnitř tak se od mnichů odpojte opět mezerníkem. Mrkněte se na mapu, máte tam zaznačený výškový bod - minaret, takže jděte k němu, vylezte na něj a E se rozhlédněte. Mělo by se vám na mapě objevit ikonka znaku assassinů - Bureau – assassinská pobočka. Upozorňuji, že do Bureau se můžete dostat pouze když vás nesledují. Takže k ní zamiřte. Vchod je stylově ze střechy. Pokecejte s místním assassinem. Řekne vám ať o svém cíli – Tamirovi – zjistíte něco víc. Nyní máte na mapě zvýrazněné úkoly, podle toho na kolik výškových bodů vylezete se vám odkryjí další. Pro splnění mise vám stačí tři.
- na východní části – dva chlápci na náměstí
- severní části – dva týpci v bazaru
- počkejte az borec domluví a pak jděte za ním až do úzke uličky a tam mu dejte pár do nosu
- kamarád assassin je lempl, takže ho musíte chránit a doprovodit na určené místo. Po ceste potkáte nejméně dvoučlennou hlídku.
- – musíte stihnout v časovém limitu – 1min 30s – se dopravit od jednoho informátora k druhemu.
- stačí si sednout na blízkou lavičku a odposlouchat rozhovor

Poté co splníte tři úkoly se vraťte do Bureau a promluvte si s místním assassinem. Ten vám dá peří a vy si odpočinete. Po probuzení se vydejte po ikoně k vaší oběti. Dostanete se na náměstíčko s kašnou. Za chvíli se dostaví samotný Tamir a po vyměně názorů s jedním chlápkem příjde váš čas.


Pokud se budete modlit a dostanete se za jeho záda, vyhnete se boji. Stačí si zvolit hidden blade a zabít ho zezadu. Po rozhovoru bych vám doporučila vzít roha, neb tam bude trošku horko. V tuto chvíli se rozezněly městské zvony, což znamená, že stráže reagují agresivněji, takže si musíte dávat pozor při návratu do Bureau, protože vstoupit můžete jen v utajení takže doporučuju slámu, lavičku či altánek. V Bureau si promluvte s assassinem a pak vás animus vyplivne zpět do laborky.
V laborce pokecejte s Lucy, mrkněte do kompu vedle animusu a šup zase do postýlky. Ráno po pár větách s namyšleným doktůrkem zase zpět do animusu.
Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Assassins Creed

TOPlist